Specifications
| Karatage | 14k or 18k |
| Ring Size | Size 8.50 or Size 8.75 |
| Product Type | Ring |
| Gender | Mens |
| Material | Yellow Gold |
| Width | 6.00m |
| Shank Thickness | 1.65mm |
| Finish | Sandpaper |
| Karatage | 14k or 18k |
| Ring Size | Size 8.50 or Size 8.75 |
| Product Type | Ring |
| Gender | Mens |
| Material | Yellow Gold |
| Width | 6.00m |
| Shank Thickness | 1.65mm |
| Finish | Sandpaper |