Specifications
| Length | 18.00" or 20.00" or 24.00" or 30.00" |
| Gram Weight | 7.17g or 5.49g or 6.02g or 8.9g |
| Product Type | Cable Chain |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Width | [DEPR]-2.3m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | Diamond Cut |
| Length | 18.00" or 20.00" or 24.00" or 30.00" |
| Gram Weight | 7.17g or 5.49g or 6.02g or 8.9g |
| Product Type | Cable Chain |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Width | [DEPR]-2.3m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | Diamond Cut |