Specifications
| Length | 16.00" or 18.00" or 20.00" |
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Primary Color | Silver |
| Width | 1.40m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | Diamond Cut |
| Length | 16.00" or 18.00" or 20.00" |
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Primary Color | Silver |
| Width | 1.40m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | Diamond Cut |