Specifications
| Material | White Gold or Yellow Gold |
| Length | 16.00" or 18.00" |
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Primary Color | Gold |
| Width | 1.50mm |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | High Polish |
| Material | White Gold or Yellow Gold |
| Length | 16.00" or 18.00" |
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Primary Color | Gold |
| Width | 1.50mm |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | High Polish |